Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro své hobby aktivity, pak je pro vás ideální respirátor SR 77-3 Esc.mask ABEK1-CO-P3 MOBIL. Tento kvalitní respirátor vám poskytne ochranu proti organickým a anorganickým plynum, výparům, kyselinám, amoniaku a jiným nebezpečným látkám. Díky filtraci třídy P3 zvládne zachytit i jemné částice a aerosoly, což zajišťuje maximální bezpečnost při vašich aktivitách. Respirátor je navržen tak, aby byl pohodlný a dobře seděl na obličeji, což zvyšuje komfort při nošení.... Celý popis

Koupit za 7 931 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro své hobby aktivity, pak je pro vás ideální respirátor SR 77-3 Esc.mask ABEK1-CO-P3 MOBIL. Tento kvalitní respirátor vám poskytne ochranu proti organickým a anorganickým plynum, výparům, kyselinám, amoniaku a jiným nebezpečným látkám. Díky filtraci třídy P3 zvládne zachytit i jemné částice a aerosoly, což zajišťuje maximální bezpečnost při vašich aktivitách. Respirátor je navržen tak, aby byl pohodlný a dobře seděl na obličeji, což zvyšuje komfort při nošení. S tímto respirátorem se můžete plně soustředit na své hobby, aniž byste museli řešit obavy z nebezpečných látek ve vašem okolí."

Hlavní parametry:
- Typ respirátoru: SR 77-3 Esc.mask
- Filtrační třídy: ABEK1-CO-P3
- Ochrana proti: organickým a anorganickým plynum, výparům, kyselinám, amoniaku, jemným částicím a aerosolům
- Pohodlné nošení: anatomický tvar pro dobré přilnutí k obličeji
- Maximální bezpečnost: zajištěna kvalitní filtrací třídy P3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
Velikost M

Články odjinud