SUNDSTRÖM SR77 je spolehlivá požární úniková kukla a maska, která vám poskytne ochranu proti chemikáliím a kouři díky filtru ABEK + CO. Tato kukla je navržena pro stabilní provedení a snadné uložení do skříňky nebo pouzdra na evakuačním koridoru. Díky elastické těsnící manžetě na spodním okraji masky je zajištěna dokonalá izolace okolo krku, což zvyšuje účinnost ochrany. Materiál masky je vyroben ve vysoce viditelné žluté barvě, což zlepšuje vaši viditelnost v náročných podmínkách. Velikost M/L... Celý popis

Koupit za 5 414 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SUNDSTRÖM SR77 je spolehlivá požární úniková kukla a maska, která vám poskytne ochranu proti chemikáliím a kouři díky filtru ABEK + CO. Tato kukla je navržena pro stabilní provedení a snadné uložení do skříňky nebo pouzdra na evakuačním koridoru. Díky elastické těsnící manžetě na spodním okraji masky je zajištěna dokonalá izolace okolo krku, což zvyšuje účinnost ochrany. Materiál masky je vyroben ve vysoce viditelné žluté barvě, což zlepšuje vaši viditelnost v náročných podmínkách. Velikost M/L je vhodná pro většinu uživatelů.

Hlavní parametry:
- Filtr ABEK + CO
- Elastická těsnící manžeta kolem krku
- Vysoce viditelná žlutá barva
- Velikost M/L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
Velikost M

Články odjinud