Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro práci v nebezpečném prostředí, polomaska s výdechovými ventily je skvělou volbou. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým odolným výdechem je zajištěna snadná exhalace bez zbytečného tlaku. Kryty ventilů efektivně chrání membrány proti různým nečistotám, jako je prach, mlhy nebo aerosol z barev. Elastické náhlavní popruhy ve tvaru „V“ zajistí pohodlné a bezpečné upevnění masky na temeni hlavy. Tato polomaska může být také využita jako filtrační zařízení ve spojení... Celý popis

Koupit za 1 292 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro práci v nebezpečném prostředí, polomaska s výdechovými ventily je skvělou volbou. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým odolným výdechem je zajištěna snadná exhalace bez zbytečného tlaku. Kryty ventilů efektivně chrání membrány proti různým nečistotám, jako je prach, mlhy nebo aerosol z barev. Elastické náhlavní popruhy ve tvaru „V“ zajistí pohodlné a bezpečné upevnění masky na temeni hlavy. Tato polomaska může být také využita jako filtrační zařízení ve spojení s nástavcem na stlačený vzduch SR 307, což umožňuje využití jako dýchacího přístroje s průběžným přívodem stlačeného vzduchu. V balení najdete držák předfiltru SR 5153, předfiltr SR 221 a čisticí ubrousek, takže budete připraveni k okamžitému použití. Tato polomaska je vyrobena z termoplastického elastomeru, splňuje normu EN 140:1998 a poskytuje vysoký stupeň ochrany TM3. Dostupná je v černé barvě a různých velikostech (S, M, L).

Hlavní parametry:
- Dvě výdechové ventily s nízkým odolným výdechem
- Kryty ventilů chrání membrány proti prachu, mlhám a aerosolu z barev
- Elastické náhlavní popruhy ve tvaru „V“ pro pohodlné upevnění
- Možnost použití s nástavcem na stlačený vzduch SR 307
- Součástí balení: držák předfiltru SR 5153, předfiltr SR 221, čisticí ubrousek
- Materiál: termoplastický elastomer
- Norma: EN 140:1998
- Stupeň ochrany: TM3
- Barva: černá
- Velikosti: S, M, L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
Velikost M

Články odjinud