Ochrana dýchacích cest je zásadní při práci v prostředí s nebezpečnými částicemi a plyny. S plynovou ochrannou polomaskou Sundstrom Sr 900 M budete mít jistotu, že vaše dýchání je v bezpečí. Tato polomaska je vybavena výdechovým ventilem, který minimalizuje hromadění tepla a vlhkosti uvnitř masky, čímž zajišťuje pohodlné nošení i při delším používání. Díky ergonomickému designu a nastavitelným popruhům se maska perfektně přizpůsobí vaší tváři a zajistí těsné utěsnění. Sundstrom Sr 900 M je vysoce... Celý popis

Koupit za 987 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana dýchacích cest je zásadní při práci v prostředí s nebezpečnými částicemi a plyny. S plynovou ochrannou polomaskou Sundstrom Sr 900 M budete mít jistotu, že vaše dýchání je v bezpečí. Tato polomaska je vybavena výdechovým ventilem, který minimalizuje hromadění tepla a vlhkosti uvnitř masky, čímž zajišťuje pohodlné nošení i při delším používání. Díky ergonomickému designu a nastavitelným popruhům se maska perfektně přizpůsobí vaší tváři a zajistí těsné utěsnění. Sundstrom Sr 900 M je vysoce kvalitní ochranný prvek, který vám poskytne spolehlivou ochranu při práci v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Plynová ochranná polomaska Sundstrom Sr 900 M
- Výdechový ventil pro minimalizaci tepla a vlhkosti
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Nastavitelné popruhy pro individuální přizpůsobení
- Spolehlivá ochrana před nebezpečnými částicemi a plyny
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
Velikost M
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano
masky s integrovaným systémem pro odstraňování zápachu ano
masky s integrovaným systémem pro ionizaci vzduchu ano

Články odjinud