Pomozte svému papouškovi udržovat zdravé drápy a zobák s rohovým brusným bidlem Superstone. Toto pevné bidlo s dlouhou trvanlivostí má povrch s imitací kůry stromu a díky své rozmanité struktuře poskytuje nejenom možnost přirozeného obrušování, ale také funguje jako masážní nástroj pro optimální prokrvení nohou. Snadné připevnění na stěny klece pomocí křídlových matic usnadňuje použití. Vhodné pro střední až velké papoušky. Hlavní parametry: - Pomáhá přirozeně obrušovat zobák a drápy - Velmi pevné... Celý popis

Koupit za 627 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pomozte svému papouškovi udržovat zdravé drápy a zobák s rohovým brusným bidlem Superstone. Toto pevné bidlo s dlouhou trvanlivostí má povrch s imitací kůry stromu a díky své rozmanité struktuře poskytuje nejenom možnost přirozeného obrušování, ale také funguje jako masážní nástroj pro optimální prokrvení nohou. Snadné připevnění na stěny klece pomocí křídlových matic usnadňuje použití. Vhodné pro střední až velké papoušky.

Hlavní parametry:
- Pomáhá přirozeně obrušovat zobák a drápy
- Velmi pevné bidlo s dlouhou trvanlivostí
- Povrch s imitací kůry stromu
- Slouží také jako masážní bidlo pro optimální prokrvení nohou
- Jednoduché připevnění na stěny klece
- Rozměry: délka 55cm, průměr 5cm
Zobrazit více

Články odjinud