Užijte si domácí zavařování bez starostí s těmito praktickými plastovými svorkami! S jejich pomocí udržíte vaše zavařeniny pod nálevem a zabráníte jim vysychání. Balení obsahuje 10 kusů svorek, takže budete mít dostatek pro všechny vaše zavařovací projekty. S průměrem 11,5 cm a hmotností pouhých 60 g jsou tyto svorky ideální volbou pro každého domácího kuchaře. Hlavní parametry: - Množství: 10 ks - Materiál: plast - Průměr: 11,5 cm - Hmotnost: 60 g

Koupit za 42 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Užijte si domácí zavařování bez starostí s těmito praktickými plastovými svorkami! S jejich pomocí udržíte vaše zavařeniny pod nálevem a zabráníte jim vysychání. Balení obsahuje 10 kusů svorek, takže budete mít dostatek pro všechny vaše zavařovací projekty. S průměrem 11,5 cm a hmotností pouhých 60 g jsou tyto svorky ideální volbou pro každého domácího kuchaře.

Hlavní parametry:
- Množství: 10 ks
- Materiál: plast
- Průměr: 11,5 cm
- Hmotnost: 60 g
Zobrazit více

Články odjinud