Značítko pro včelí matky je nezbytným pomocníkem každého včelaře. S jeho pomocí můžete snadno a rychle označit matku včelstva, což je důležité pro sledování a identifikaci jednotlivých matek. Tento oblíbený přípravek je vyroben z kvalitních plastů a disponuje praktickou konstrukcí, která zajišťuje snadné a pohodlné použití. Značítko je vybaveno pístkem s molitanovou houbičkou, který slouží k přitlačení značky nebo barvy na matku. Postup značení je velmi jednoduchý - jemně přitlačíte molitanovou... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Značítko pro včelí matky je nezbytným pomocníkem každého včelaře. S jeho pomocí můžete snadno a rychle označit matku včelstva, což je důležité pro sledování a identifikaci jednotlivých matek. Tento oblíbený přípravek je vyroben z kvalitních plastů a disponuje praktickou konstrukcí, která zajišťuje snadné a pohodlné použití.

Značítko je vybaveno pístkem s molitanovou houbičkou, který slouží k přitlačení značky nebo barvy na matku. Postup značení je velmi jednoduchý - jemně přitlačíte molitanovou podložku na síťku a na matku nalepíte opalitovou značku nebo použijete barvu na značení matek. Díky pevné fixaci matky v značítku není riziko, že by se matka při značení pohybovala.

Při značení postupujte takto: nejprve na rámku najděte včelí matku a přiklopte na ni otevřenou výchytku. Poté opatrně uzavřete výchytku krytkou a zvolna přitlačíte matku na mřížku krytky. Nakonec matku označte, nechte zaschnout a pusťte zpět do úlu. Díky tomuto jednoduchému postupu můžete snadno a efektivně označit včelí matky.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Pístek s molitanovou houbičkou pro přitlačení značky na matku
- Snadné použití díky praktické konstrukci
- Fixace matky v značítku zabraňuje jejímu pohybu
- Ideální pro označení matek včelstva pro sledování a identifikaci
Zobrazit více

Články odjinud