Tabernanthe iboga je rostlina pocházející ze střední Afriky, která má dlouhou historii využívání místními domorodci. Tato rostlina je známá svými stimulačními a afrodiziakálními účinky a často se používá při přechodových rituálech. Pokud jste zájemce o pěstování této vzácné rostliny, máme pro vás skvělou nabídku. Nabízíme semena Tabernanthe iboga, která jsou určena pro pěstitelské účely. V jednom balení najdete 2 semena, která vám umožní začít s pěstováním této fascinující rostliny. Tabernanthe... Celý popis

Koupit za 105 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tabernanthe iboga je rostlina pocházející ze střední Afriky, která má dlouhou historii využívání místními domorodci. Tato rostlina je známá svými stimulačními a afrodiziakálními účinky a často se používá při přechodových rituálech.

Pokud jste zájemce o pěstování této vzácné rostliny, máme pro vás skvělou nabídku. Nabízíme semena Tabernanthe iboga, která jsou určena pro pěstitelské účely. V jednom balení najdete 2 semena, která vám umožní začít s pěstováním této fascinující rostliny.

Tabernanthe iboga je rostlina s mnoha využitími a její pěstování může být nejen zajímavým a odměňujícím zážitkem, ale také příležitostí prozkoumat její unikátní vlastnosti. Přidejte do své zahrady nebo sbírky semena Tabernanthe iboga a objevte magii této rostliny.

Hlavní parametry:
- Rostlina pocházející ze střední Afriky
- Využívána místními domorodci při přechodových rituálech
- Má stimulační a afrodiziakální účinky
- Nabízíme semena pro pěstitelské účely
- V jednom balení jsou 2 semena
Zobrazit více

Parametry

Bylinná semínka ano

Články odjinud