Talens Art Creation Textil Silk - barva pro hedvábí a světlé látky Chcete vytvářet jedinečné kousky na hedvábí nebo světlých látkách? S barvou Talens Art Creation Textil Silk to bude hračka! Tato barva byla speciálně vyvinuta pro látky s minimálním obsahem bavlny 50%, jako jsou šály, trička nebo dokonce polštářky. Díky své kvalitě a jednoduché aplikaci se stanete mistrem textilního designu! S Talens Art Creation Textil Silk můžete jednoduše ozdobit své textilní výrobky nebo vytvořit originální... Celý popis

Koupit za 74 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Talens Art Creation Textil Silk - barva pro hedvábí a světlé látky

Chcete vytvářet jedinečné kousky na hedvábí nebo světlých látkách? S barvou Talens Art Creation Textil Silk to bude hračka! Tato barva byla speciálně vyvinuta pro látky s minimálním obsahem bavlny 50%, jako jsou šály, trička nebo dokonce polštářky. Díky své kvalitě a jednoduché aplikaci se stanete mistrem textilního designu!

S Talens Art Creation Textil Silk můžete jednoduše ozdobit své textilní výrobky nebo vytvořit originální designy. Barva je trvanlivá a odolná vůči praní, což zaručuje dlouhotrvající krásu vašich děl. S širokou škálou barev si můžete hrát a tvořit dle své fantazie.

Nechte svou kreativitu rozkvést s Talens Art Creation Textil Silk a staňte se mistrem textilního designu!

Hlavní parametry:
- Speciálně vyvinutá pro hedvábí a světlé látky
- Ideální pro látky s minimálním obsahem bavlny 50%
- Trvanlivá a odolná vůči praní
- Široká škála barev pro nekonečné kombinace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Talens Art Creation
Objem 50 ml

Články odjinud