Talens Art Creation Textil Silk je ideální volbou pro každého umělce, bez ohledu na úroveň jejich dovedností. Tato barva byla speciálně vyvinuta pro práci s hedvábím a světlými látkami obsahujícími minimálně 50 % bavlny. S Textil Silk můžete ozdobit šály, trička či jiné oděvy, stejně jako polštářky či jiné textilní doplňky. Díky kvalitním materiálům a dostupné ceně je Talens Art Creation Textil Silk skvělou volbou pro každého, kdo se chce pustit do textilní tvorby. Hlavní parametry: - Speciálně... Celý popis

Koupit za 75 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Talens Art Creation Textil Silk je ideální volbou pro každého umělce, bez ohledu na úroveň jejich dovedností. Tato barva byla speciálně vyvinuta pro práci s hedvábím a světlými látkami obsahujícími minimálně 50 % bavlny. S Textil Silk můžete ozdobit šály, trička či jiné oděvy, stejně jako polštářky či jiné textilní doplňky. Díky kvalitním materiálům a dostupné ceně je Talens Art Creation Textil Silk skvělou volbou pro každého, kdo se chce pustit do textilní tvorby.

Hlavní parametry:
- Speciálně vyvinutá barva pro hedvábí a světlé látky s minimálním obsahem bavlny 50%
- Ideální pro ozdobení šálů, triček, polštářků a dalších textilních předmětů
- Kvalitní materiály zaručují výbornou barevnou stálost a trvanlivost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Talens Art Creation
Objem 50 ml

Články odjinud