Termoska Tatonka Hot & Cold Stuff je spolehlivým společníkem pro uchování teplých i studených nápojů, který vám zajistí, že si svůj oblíbený nápoj užijete v optimální teplotě. Díky nerezové konstrukci a dvojitému vakuovanému plášti si nápoje podrží svou teplotu po velmi dlouhou dobu, ať už jste doma, v kanceláři nebo na výletě. Termoska má objem 1,0 litru a je vybavena šroubovacím uzávěrem, který usnadňuje obsluhu i v rukavicích. Navíc široké hrdlo umožňuje snadné plnění a nalévání nápojů, přičemž... Celý popis

Koupit za 595 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Termoska Tatonka Hot & Cold Stuff je spolehlivým společníkem pro uchování teplých i studených nápojů, který vám zajistí, že si svůj oblíbený nápoj užijete v optimální teplotě. Díky nerezové konstrukci a dvojitému vakuovanému plášti si nápoje podrží svou teplotu po velmi dlouhou dobu, ať už jste doma, v kanceláři nebo na výletě. Termoska má objem 1,0 litru a je vybavena šroubovacím uzávěrem, který usnadňuje obsluhu i v rukavicích. Navíc široké hrdlo umožňuje snadné plnění a nalévání nápojů, přičemž uzávěr je krytý praktickým víčkem, které slouží jako hrnek.

Hlavní parametry:
- Materiál: Stainless Steel 18/8
- Rozměry: 30 x 9,1 cm
- Objem: 1 litr
- Hmotnost: 500 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tatonka
Objem 1 l
Druh termosky
Barva stříbrné

Články odjinud