S Tectake skleníkem bude vaše vlastní pěstovaná zelenina a ovoce vždy na dosah ruky. Tento skleník je navržen s ohledem na pevnost a odolnost vůči nepřízni počasí. Díky konstrukci z hliníku je odolný proti korozi a díky možnosti umístit ho do základů je extrémně stabilní. S tloušťkou výplně 4 mm a posuvnými dveřmi je skleník dobře chráněný proti větru, dešti a prachu. Jeho rozměry 195 × 185 × 250 cm (vך×d) poskytují dostatek prostoru pro pěstování na ploše 4,41 m². Hlavní parametry: - Konstrukce... Celý popis
Koupit za 6 435 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S Tectake skleníkem bude vaše vlastní pěstovaná zelenina a ovoce vždy na dosah ruky. Tento skleník je navržen s ohledem na pevnost a odolnost vůči nepřízni počasí. Díky konstrukci z hliníku je odolný proti korozi a díky možnosti umístit ho do základů je extrémně stabilní. S tloušťkou výplně 4 mm a posuvnými dveřmi je skleník dobře chráněný proti větru, dešti a prachu. Jeho rozměry 195 × 185 × 250 cm (vך×d) poskytují dostatek prostoru pro pěstování na ploše 4,41 m².
Hlavní parametry:
- Konstrukce z hliníkových profilů
- Výplň z polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm
- 2× střešní okno a posuvné dveře
- Plocha skleníku: 4,41 m²
- Rozměry: 195 × 185 × 250 cm (vך×d)
Hlavní parametry:
- Konstrukce z hliníkových profilů
- Výplň z polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm
- 2× střešní okno a posuvné dveře
- Plocha skleníku: 4,41 m²
- Rozměry: 195 × 185 × 250 cm (vך×d)
Parametry
| Výrobce | TecTake |
| Hmotnost | 26.2 kg |
| Materiál konstrukce | hliníkové |
| Šířka | 1.85 m |
| Délka | 2.5 m |
| Výška | 1.95 m |
| Výška dveří | 1.6 m |
| Ventilační střešní okno | ano |
| Posuvné dveře | ano |
| Materiál zasklení | polykarbonát |
| Tloušťka prosklení | 4 mm |
| Skleníky pro zahradní relaxaci | ano |
| Skleníky pro pěstování zeleniny | ano |