Prodlužte si zahrádkářskou sezónu a užívejte si čerstvých bio plodů napěchovaných vitamíny díky praktickému skleníku, který se dokonale hodí do každé zahrady. Tento skleník poskytuje dokonalou ochranu vašim rostlinám před nepříznivými povětrnostními vlivy, jako jsou chlad, vichřice, krupobití či prudké slunce. Díky pevné a stabilní konstrukci z eloxovaného hliníku osazené polykarbonátovými dutinkovými deskami se vaše rajčata, papriky, okurky, bylinky a další rostliny budou mít jako v bavlnce. Tento... Celý popis
Koupit za 10 725 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Tectake 402478 s pozinkovanou základnou 375 x 185 x. hliník
Doprava:
zdarma
Skladem
10 725 Kč
Koupit za 10 725 Kč
79 %
Tectake 402478 s pozinkovanou základnou 375 x 185 x. hliník
Doprava:
zdarma
Skladem
10 725 Kč
Koupit za 10 725 Kč
93 %
tectake 402478 skleník z hliníku se základem, 185x375x195cm - průhledná
Doprava:
zdarma
Skladem
10 725 Kč
Koupit za 10 725 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Prodlužte si zahrádkářskou sezónu a užívejte si čerstvých bio plodů napěchovaných vitamíny díky praktickému skleníku, který se dokonale hodí do každé zahrady. Tento skleník poskytuje dokonalou ochranu vašim rostlinám před nepříznivými povětrnostními vlivy, jako jsou chlad, vichřice, krupobití či prudké slunce. Díky pevné a stabilní konstrukci z eloxovaného hliníku osazené polykarbonátovými dutinkovými deskami se vaše rajčata, papriky, okurky, bylinky a další rostliny budou mít jako v bavlnce. Tento skleník spojuje moderní funkční materiály s klasickým designem, čímž se stane krásným doplňkem zahrad jak ve městě, tak na venkově.
Hlavní parametry:
- Materiál: eloxovaný hliník, polykarbonátové dutinkové desky
- Ochrana před nepříznivými povětrnostními vlivy
- Vhodný pro pěstování rajčat, paprik, okurek, bylinek a dalších rostlin
- Moderní design vhodný pro zahrady městské i venkovské
Hlavní parametry:
- Materiál: eloxovaný hliník, polykarbonátové dutinkové desky
- Ochrana před nepříznivými povětrnostními vlivy
- Vhodný pro pěstování rajčat, paprik, okurek, bylinek a dalších rostlin
- Moderní design vhodný pro zahrady městské i venkovské
Parametry
| Výrobce | TecTake |
| Plocha | 6.93 m2 |
| Šířka | 1.85 m |
| Délka | 3.75 m |
| Výška | 1.95 m |
| Hmotnost | 43 kg |
| Materiál konstrukce | hliníkové |
| Výška dveří | 1.6 m |
| Ventilační střešní okno | ano |
| Ke zdi | ano |
| Posuvné dveře | ano |
| Tloušťka prosklení | 4 mm |
| Skleníky pro zahradní relaxaci | ano |
| Velké skleníky | ano |