Loctite Terostat IX je těsnicí hmota na bázi butylu, která je ideální pro utěsňování a udržování rozteče při výrobě automobilů a karavanů. Tato měkká hmota s dobrou adhezí je vhodná pro přeplátované švy a utěsňování dílů vůči sobě. Díky možnosti individuálního tvarování je aplikace snadná a efektivní. Hlavní parametry: - Základ: syntetický kaučuk - Barva: šedá - Čištění: oťukání zbytkového materiálu - Hustota: 1,37 g/cm3 - Obsah pevných látek: 85 % - Adhezní síla: Střední - Teplota zpracování:... Celý popis

Koupit za 559 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loctite Terostat IX je těsnicí hmota na bázi butylu, která je ideální pro utěsňování a udržování rozteče při výrobě automobilů a karavanů. Tato měkká hmota s dobrou adhezí je vhodná pro přeplátované švy a utěsňování dílů vůči sobě. Díky možnosti individuálního tvarování je aplikace snadná a efektivní.

Hlavní parametry:
- Základ: syntetický kaučuk
- Barva: šedá
- Čištění: oťukání zbytkového materiálu
- Hustota: 1,37 g/cm3
- Obsah pevných látek: 85 %
- Adhezní síla: Střední
- Teplota zpracování: Pokojová teplota
- Rozsah provozních teplot: -30 až +80 °C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Značka Teroson
Barva hnědé světle
butylové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud