Terra International přírodní brusné bidlo J je ideální volbou pro každého majitele ptáků, který si potřebuje poradit s drápky a zobákem svého domácího mazlíčka. Toto bidlo je určeno zejména pro střední papoušky a je vyrobeno z kvalitního dřeva, které je šetrné k jejich citlivým nožičkám. Díky brusné vrstvě s jemnými zrny písku můžete snadno a bezpečně upravit drápky a zobák vašeho ptáčka. S rozměry 300 × 55 × 55 mm se bidlo snadno vejde do klece a poskytne vašemu ptákovi příjemné místo k broušení.... Celý popis

Koupit za 753 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Terra International přírodní brusné bidlo J je ideální volbou pro každého majitele ptáků, který si potřebuje poradit s drápky a zobákem svého domácího mazlíčka. Toto bidlo je určeno zejména pro střední papoušky a je vyrobeno z kvalitního dřeva, které je šetrné k jejich citlivým nožičkám. Díky brusné vrstvě s jemnými zrny písku můžete snadno a bezpečně upravit drápky a zobák vašeho ptáčka. S rozměry 300 × 55 × 55 mm se bidlo snadno vejde do klece a poskytne vašemu ptákovi příjemné místo k broušení.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Rozměry: 300 × 55 × 55 mm (V׊×H)
- Určeno pro střední papoušky
- Brusná vrstva s zrny písku
- Ideální pro broušení drápků a zobáku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Terra

Články odjinud