Přineste do klece svého středního papouška kousek přírody s bidélkem Terra International. Toto bidýlko z pepřovníku je nejen stylovým doplňkem, ale také poskytuje vašemu ptákovi vhodnou podporu pro broušení zobáku. Díky použití kvalitního dřeva můžete mít jistotu, že váš miláček je v bezpečí. Rozměry 3,5 - 5 × 30 cm L zaručují, že se bidýlko snadno vejde do klece a poskytne vašemu ptákovi dostatek prostoru k pohybu. Hlavní parametry: - Materiál: pepřovník - Rozměry: 3,5 - 5 × 30 cm (L) - Ideální... Celý popis

Koupit za 706 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do klece svého středního papouška kousek přírody s bidélkem Terra International. Toto bidýlko z pepřovníku je nejen stylovým doplňkem, ale také poskytuje vašemu ptákovi vhodnou podporu pro broušení zobáku. Díky použití kvalitního dřeva můžete mít jistotu, že váš miláček je v bezpečí. Rozměry 3,5 - 5 × 30 cm L zaručují, že se bidýlko snadno vejde do klece a poskytne vašemu ptákovi dostatek prostoru k pohybu.

Hlavní parametry:
- Materiál: pepřovník
- Rozměry: 3,5 - 5 × 30 cm (L)
- Ideální pro střední papoušky
- Zajišťuje bezpečné broušení zobáku
- Materiál: dřevo
- Rozměry: 300 × 45 × 45 mm (V׊×H)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Terra

Články odjinud