Proč si neudělat radost vašemu střednímu papouškovi a dopřát mu zábavu a relaxaci s brusným bidlem od Terra International? Toto skvělé bidlo je speciálně navrženo pro střední papoušky a poskytne jim skvělou zábavu při sprchování, zároveň mohou pozorovat svůj odraz v zrcadle nebo sledovat okolní dění z okna. S délkou 29 cm je ideální pro vašeho peříčka a jistě si ho zamiluje hned na první pohled. Bidýlko je vyrobeno z odolného plastu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. Nechte... Celý popis

Koupit za 740 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Proč si neudělat radost vašemu střednímu papouškovi a dopřát mu zábavu a relaxaci s brusným bidlem od Terra International? Toto skvělé bidlo je speciálně navrženo pro střední papoušky a poskytne jim skvělou zábavu při sprchování, zároveň mohou pozorovat svůj odraz v zrcadle nebo sledovat okolní dění z okna. S délkou 29 cm je ideální pro vašeho peříčka a jistě si ho zamiluje hned na první pohled. Bidýlko je vyrobeno z odolného plastu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. Nechte svého papouška zažít nový zážitek s tímto skvělým bidlem od Terra International!

Hlavní parametry:
- Velikost: 29 cm
- Materiál: plast
- Určeno pro střední papoušky
- Možnost upevnění na klec
- Ideální pro sprchování, pozorování odrazu v zrcadle a sledování okolí z okna
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Terra

Články odjinud