Mašlovačka je nepostradatelným pomocníkem každého milovníka pečení. S touto praktickou pomůckou budete mít vždy po ruce dokonalé množství másla na přípravu těsta, krémů či polev. Už žádné zbytečné mašlování prstů, s mašlovačkou to jde snadno a rychle. Navíc díky ergonomickému designu se skvěle drží v ruce a je snadná na čištění. Buďte profesionál ve vaší kuchyni s mašlovačkou, která vám ušetří spoustu času a námahy! Hlavní parametry: - Praktická mašlovačka pro snadné dávkování másla - Ergonomický... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mašlovačka je nepostradatelným pomocníkem každého milovníka pečení. S touto praktickou pomůckou budete mít vždy po ruce dokonalé množství másla na přípravu těsta, krémů či polev. Už žádné zbytečné mašlování prstů, s mašlovačkou to jde snadno a rychle. Navíc díky ergonomickému designu se skvěle drží v ruce a je snadná na čištění. Buďte profesionál ve vaší kuchyni s mašlovačkou, která vám ušetří spoustu času a námahy!

Hlavní parametry:
- Praktická mašlovačka pro snadné dávkování másla
- Ergonomický design pro pohodlné držení
- Snadné čištění a údržba
- Ideální pro pečení, vaření nebo přípravu dezertů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Články odjinud