S Loupáčkem na pomeranče Presto bude loupení pomerančů rychlé a snadné jako nikdy předtím! Tento praktický kuchyňský pomocník vám umožní jednoduše a efektivně oloupat pomeranče bez zbytečného plýtvání času. Díky ergonomickému designu se loupáček pohodlně drží a snadno ovládá. S Presto loupáčkem na pomeranče si můžete užívat čerstvou šťávu z pomerančů kdykoliv budete chtít, ať už si připravujete osvěžující nápoj nebo zdobíte dorty a dezerty. Hlavní parametry: - Rychlé a snadné loupení pomerančů... Celý popis

Koupit za 38 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Loupáčkem na pomeranče Presto bude loupení pomerančů rychlé a snadné jako nikdy předtím! Tento praktický kuchyňský pomocník vám umožní jednoduše a efektivně oloupat pomeranče bez zbytečného plýtvání času. Díky ergonomickému designu se loupáček pohodlně drží a snadno ovládá. S Presto loupáčkem na pomeranče si můžete užívat čerstvou šťávu z pomerančů kdykoliv budete chtít, ať už si připravujete osvěžující nápoj nebo zdobíte dorty a dezerty.

Hlavní parametry:
- Rychlé a snadné loupení pomerančů
- Ergonomický design pro pohodlné držení a ovládání
- Ideální pro přípravu čerstvé pomerančové šťávy
- Skvělý pomocník při přípravě jídel a nápojů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Články odjinud