Přineste do své kuchyně špičkový pomocník pro louskání ořechů od renomované značky TESCOMA z řady GrandCHEF. Tento louskáček je součástí kolekce více než 80 kvalitních kuchyňských nástrojů určených pro domácí i profesionální použití. Jeho celokovový design s minimem plastů je nejen elegantní, ale zároveň zaručuje dlouhou životnost. Díky dvěma otvorům různých velikostí je tento louskáček ideální pro ořechy všech druhů a velikostí. Vyrobený ze stlité slitiny ušlechtilých kovů je odolný a spolehlivý... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do své kuchyně špičkový pomocník pro louskání ořechů od renomované značky TESCOMA z řady GrandCHEF. Tento louskáček je součástí kolekce více než 80 kvalitních kuchyňských nástrojů určených pro domácí i profesionální použití. Jeho celokovový design s minimem plastů je nejen elegantní, ale zároveň zaručuje dlouhou životnost. Díky dvěma otvorům různých velikostí je tento louskáček ideální pro ořechy všech druhů a velikostí. Vyrobený ze stlité slitiny ušlechtilých kovů je odolný a spolehlivý pomocník při louskání ořechů. Navíc je možné ho snadno čistit v myčce nádobí, což zjednodušuje jeho údržbu.

Hlavní parametry:
- Výrobek z prémiové řady GrandCHEF od značky TESCOMA
- Celokovový design s minimem plastů
- Vyrobeno z odolné slitiny ušlechtilých kovů
- Dva otvory různých velikostí pro různé druhy ořechů
- Snadná údržba v myčce nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Články odjinud