S kvalitním louskáčkem na ořechy Tescoma PRESIDENT se snadno dostanete k jádru všech běžných druhů oříšků. Masivní louskáček od Tescoma je vyroben z odolné slitiny ušlechtilých kovů a nabízí 3 různě velké otvory pro všechny velikosti ořechů. Díky tomu bude louskání ořechů rychlé a snadné, ať už si chcete dopřát vlašské ořechy, pistácie, lískové ořechy, makadamové ořechy nebo jiné oblíbené druhy. Tento louskáček lze pohodlně mýt v myčce na nádobí a na jeho kvalitu se můžete spolehnout díky 5leté... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S kvalitním louskáčkem na ořechy Tescoma PRESIDENT se snadno dostanete k jádru všech běžných druhů oříšků. Masivní louskáček od Tescoma je vyroben z odolné slitiny ušlechtilých kovů a nabízí 3 různě velké otvory pro všechny velikosti ořechů. Díky tomu bude louskání ořechů rychlé a snadné, ať už si chcete dopřát vlašské ořechy, pistácie, lískové ořechy, makadamové ořechy nebo jiné oblíbené druhy. Tento louskáček lze pohodlně mýt v myčce na nádobí a na jeho kvalitu se můžete spolehnout díky 5leté záruce od výrobce.

Hlavní parametry:
- Masivní louskáček Tescoma PRESIDENT
- Vhodný pro všechny obvyklé druhy a velikosti ořechů
- Vyrobeno z odolné slitiny ušlechtilých kovů
- Možnost mýt v myčce na nádobí
- Záruka 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Určitě si přečtěte

Články odjinud