Představujeme vám skvělý pomocník do každé kuchyně - louskáček na ořechy Presto Tescoma 420202! Tento elegantní a praktický nástroj vám usnadní práci při louskání ořechů a vlašských ořechů. Díky svému kvalitnímu provedení z odolné nerezové oceli zvládne louskání i těch nejtvrdších skořápek s lehkostí. Ergonomický tvar s protiskluzovým povrchem vám zajistí pohodlný úchop a bezpečné používání. S louskáčkem Presto Tescoma 420202 si můžete vychutnat čerstvé ořechy kdykoliv budete chtít, a to bez zbytečné... Celý popis

Koupit za 123 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám skvělý pomocník do každé kuchyně - louskáček na ořechy Presto Tescoma 420202! Tento elegantní a praktický nástroj vám usnadní práci při louskání ořechů a vlašských ořechů. Díky svému kvalitnímu provedení z odolné nerezové oceli zvládne louskání i těch nejtvrdších skořápek s lehkostí. Ergonomický tvar s protiskluzovým povrchem vám zajistí pohodlný úchop a bezpečné používání. S louskáčkem Presto Tescoma 420202 si můžete vychutnat čerstvé ořechy kdykoliv budete chtít, a to bez zbytečné námahy. Buďte šikovní v kuchyni s tímto skvělým louskáčkem na ořechy!

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Ergonomický tvar s protiskluzovým povrchem
- Vhodný pro louskání ořechů a vlašských ořechů
- Odolný a kvalitní provedení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma
Materiál nerez

Články odjinud