S praktickou mašlovačkou od značky Tescoma z řady PRESIDENT už nikdy nebudete mít problém s potíráním vajíčkem kynutých buchet nebo chléb promáčený vodou. Tato šikovná kuchyňská pomůcka je vybavena nerezovou rukojetí z prvotřídní oceli, zatímco štětec je vyroben z žáruvzdorného silikonu, který snese teploty až 220 °C. Navíc je mašlovačka Tescoma PRESIDENT vhodná i do myčky na nádobí, což usnadní její čištění. S pětiletou zárukou se můžete spolehnout, že vám tato mašlovačka poslouží po dlouhou dobu.... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S praktickou mašlovačkou od značky Tescoma z řady PRESIDENT už nikdy nebudete mít problém s potíráním vajíčkem kynutých buchet nebo chléb promáčený vodou. Tato šikovná kuchyňská pomůcka je vybavena nerezovou rukojetí z prvotřídní oceli, zatímco štětec je vyroben z žáruvzdorného silikonu, který snese teploty až 220 °C. Navíc je mašlovačka Tescoma PRESIDENT vhodná i do myčky na nádobí, což usnadní její čištění. S pětiletou zárukou se můžete spolehnout, že vám tato mašlovačka poslouží po dlouhou dobu.

Hlavní parametry:
- Rukojeť z prvotřídní nerezové oceli
- Štětec vyrobený ze žáruvzdorného silikonu (snáší teploty až 220 °C)
- Možnost mýt v myčce na nádobí
- Záruka 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Články odjinud