Trubková otopná tělesa KORALUX LINEAR MAX představují elegantní a účinné řešení pro vytápění vašeho domova či kanceláře. Jejich konstrukce z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a rovných profilů s kruhovým průřezem zajišťuje optimální přenos tepla do místnosti. Díky svému modernímu designu se dokonale hodí do jakéhokoli prostředí a zároveň jsou velmi odolná a dlouhodobě spolehlivá. S trubkovými otopnými tělesy KORALUX LINEAR MAX si můžete být jisti, že budete mít vždy teplo a pohodlí,... Celý popis
Koupit za 2 168 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Thermal Trend KD-SP 600 mm x 1320 mm KDSP6001320
Doprava:
zdarma
Skladem
2 168 Kč
Koupit za 2 168 Kč
97 %
Thermal Trend KD-SP 600 mm x 1320 mm KDSP6001320
Doprava:
zdarma
Skladem
1 571 Kč
Koupit za 1 571 Kč
95 %
Thermal Trend KD-SP 600 mm x 1320 mm KDSP6001320
Doprava:
zdarma
Skladem
1 892 Kč
Koupit za 1 892 Kč
95 %
Thermal Trend KD-SP 600 mm x 1320 mm KDSP6001320
Doprava:
zdarma
Skladem
2 187 Kč
Koupit za 2 187 Kč
97 %
Thermal Trend KD-SP 600 mm x 1320 mm KDSP6001320
Doprava:
zdarma
Skladem
1 758 Kč
Koupit za 1 758 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Trubková otopná tělesa KORALUX LINEAR MAX představují elegantní a účinné řešení pro vytápění vašeho domova či kanceláře. Jejich konstrukce z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a rovných profilů s kruhovým průřezem zajišťuje optimální přenos tepla do místnosti. Díky svému modernímu designu se dokonale hodí do jakéhokoli prostředí a zároveň jsou velmi odolná a dlouhodobě spolehlivá. S trubkovými otopnými tělesy KORALUX LINEAR MAX si můžete být jisti, že budete mít vždy teplo a pohodlí, které potřebujete.
Hlavní parametry:
- Materiál: ocel
- Tvar profilu: "D" a rovný s kruhovým průřezem
- Design: moderní a elegantní
- Odolnost: dlouhodobě spolehlivá konstrukce
- Vhodné pro: vytápění domova nebo kanceláře
Hlavní parametry:
- Materiál: ocel
- Tvar profilu: "D" a rovný s kruhovým průřezem
- Design: moderní a elegantní
- Odolnost: dlouhodobě spolehlivá konstrukce
- Vhodné pro: vytápění domova nebo kanceláře
Parametry
| Výrobce | Thermal Trend |
| Barva | bílé |
| Výška | 1320 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Objem vody | 7.35 l |
| Max. provozní teplota | 110 °C |
| Hmotnost | 11.8 kg |
| Druh | koupelnové |
| Tvar | rovné |
| Výkon | 795 W |
| Připojovací závit | 4x G 1/2" vnitřní |
| Designové radiátory | ano |