Thomsit lepidlo K 126 14 kg

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Thomsit lepidlo K 126 je spolehlivým partnerem pro každého profesionálního řemeslníka či nadšeného kutila, který hledá kvalitní lepidlo pro své projekty. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou pevností spojů a rychlým schnutím, což usnadňuje práci a zkracuje čekací dobu. S Thomsit lepidlem K 126 můžete spojovat různé materiály s jistotou, že spoj bude držet pevně a dlouhodobě. S objemem 14 kg pokryjete velkou plochu a získáte dostatečný materiál pro své projekty. Za atraktivní cenu 2758.00 Kč získáte... Celý popis

Koupit za 2 758 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Thomsit lepidlo K 126 je spolehlivým partnerem pro každého profesionálního řemeslníka či nadšeného kutila, který hledá kvalitní lepidlo pro své projekty. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou pevností spojů a rychlým schnutím, což usnadňuje práci a zkracuje čekací dobu. S Thomsit lepidlem K 126 můžete spojovat různé materiály s jistotou, že spoj bude držet pevně a dlouhodobě. S objemem 14 kg pokryjete velkou plochu a získáte dostatečný materiál pro své projekty. Za atraktivní cenu 2758.00 Kč získáte kvalitní lepidlo, na které se můžete spolehnout.

Hlavní parametry:
- Typ: Thomsit lepidlo K 126
- Objem: 14 kg
- Pevnost spoje
- Rychlé schnutí
- Univerzální použití
- Cena: 2758.00 Kč
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thomsit
Typ lepidla
tmely na beton ano
tmely na sklo ano
tmely na keramiku ano
silikony pro koupelny a kuchyně ano
lepidla na kůži ano
Montážní pěny ano
univerzální lepidla ano
lepidla ve spreji ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud