Přineste do života vašich pernatých přátel zábavu a dobrodružství s TIAKI bidýlkem z přírodní juty! Toto ohebné bidýlko umožňuje vytvářet zajímavé tvary, po kterých mohou vaši ptáci lézt nebo na nich odpočívat. Díky ohebnému drátu uvnitř lana můžete bidýlko libovolně přetvarovat, aby vyhovovalo preferencím vašich opeřených společníků. Vyrobeno z přírodní juty bez škodlivých látek je toto bidýlko zcela bezpečné pro vaše mazlíčky. Snadné upevnění do voliéry a možnost pravidelného přemísťování či ohýbání... Celý popis

Koupit za 312 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do života vašich pernatých přátel zábavu a dobrodružství s TIAKI bidýlkem z přírodní juty! Toto ohebné bidýlko umožňuje vytvářet zajímavé tvary, po kterých mohou vaši ptáci lézt nebo na nich odpočívat. Díky ohebnému drátu uvnitř lana můžete bidýlko libovolně přetvarovat, aby vyhovovalo preferencím vašich opeřených společníků. Vyrobeno z přírodní juty bez škodlivých látek je toto bidýlko zcela bezpečné pro vaše mazlíčky. Snadné upevnění do voliéry a možnost pravidelného přemísťování či ohýbání lana umožňuje vytvoření rozmanitého prostředí, které stimuluje ptáky a pomáhá proti nudě v kleci. Podpořte přirozené instinkty a koordinační schopnosti vašich ptáků s TIAKI bidýlkem z juty!

Hlavní parametry:
- Přírodní bidýlko pro ptáky všech velikostí
- K dostání v různých velikostech
- Z lana z přírodní juty: neškodné, netoxické a šetrné k drápkům
- Ohebné: díky drátku uvnitř lana se dá ohýbat do tvarů a spirál
- Snadné upevnění: uvnitř voliéry
- Stimulace a rozmanitost: pravidelným přemísťováním nebo ohýbáním tyče
- Ke šplhání: podporuje přirozené instinkty a koordinační schopnosti
- Barva: přírodní
- Materiál: juta, kov
- Rozměry:
- Velikost S: Ø 1,9 x D 45 cm
- Velikost S (extra dlouhé): Ø 1,9 x D 91 cm
- Velikost L: Ø 3,2 x D 60 cm
- Velikost L (extra dlouhé): Ø 3,2 x D 91 cm

Upozornění: Pouze pro domácí mazlíčky. Není vhodné pro děti! Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a otevřených plamenů. V případě náhodného požití malých částí ihned vyhledejte veterináře. Výrobek a obalové materiály zlikvidujte v souladu s platnými místními normami a předpisy. TIAKI - součást vašeho života s vašimi milovanými mazlíčky.
Zobrazit více

Články odjinud