Přenesete svého pernatého přítele do tropického ráje s bidýlkem s kokosovými miskami TIAKI. Toto unikátní bidýlko nejen poskytuje bezpečné místo k odpočinku, ale také prostor pro pohodlné krmení. Vyrobeno z přírodního dřeva, bidýlko dodává vašemu ptáčkovi pocit spojení s přírodou. Kokosové misky jsou umělecky zpracovány z pravých kokosových skořápek a nabízejí dostatek místa pro krmivo a vodu, aby si vaši ptáčci mohli dopřát luxusní gurmánský zážitek. Instalace je naprosto jednoduchá, stačí bidýlko... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přenesete svého pernatého přítele do tropického ráje s bidýlkem s kokosovými miskami TIAKI. Toto unikátní bidýlko nejen poskytuje bezpečné místo k odpočinku, ale také prostor pro pohodlné krmení. Vyrobeno z přírodního dřeva, bidýlko dodává vašemu ptáčkovi pocit spojení s přírodou. Kokosové misky jsou umělecky zpracovány z pravých kokosových skořápek a nabízejí dostatek místa pro krmivo a vodu, aby si vaši ptáčci mohli dopřát luxusní gurmánský zážitek. Instalace je naprosto jednoduchá, stačí bidýlko připevnit na klec a vaši ptáčci se mohou pustit do objevování své nové oblíbené atrakce. TIAKI Bidýlko s kokosovými miskami je prvním krokem k vytvoření ptačího ráje.

**Hlavní parametry:**
- Přírodní bidýlko pro ptáky všech druhů
- Dva v jednom: místo na sezení s integrovanými miskami na krmivo nebo vodu
- Pravé kokosové ořechy: misky z kokosových skořápek, odolné a trvanlivé
- Bidýlko z pravého dřeva: vyrobeno z borovicového nebo vrbového dřeva, odolné vůči drápkům
- Snadná instalace: lze připevnit na mřížku klece pomocí několika jednoduchých kroků
- Barva: přírodní
- Materiál: dřevo, kokos, kov
- Rozměry: D 30 × 22 × 5 cm
- Průměr bidýlka: cca 2–2,5 cm
- Rozměry misek z kokosových ořechů: cca 10,5 cm

TIAKI se nezaměřuje na to být výjimečným, protože výjimečný je již vztah mezi vámi a vaším mazlíčkem. Spíše se snaží být součástí vašeho každodenního života, přinášejíc radost ve všech okamžicích vašeho miláčka. Buďte s TIAKI ve chvílích radosti i v těch obtížnějších – TIAKI, součást vašeho života.
Zobrazit více

Články odjinud