Titebond III je lepidlo, které si získalo své renomé díky extrémní voděodolnosti a vysoké pevnosti spoje. Toto oceněné lepidlo je ideální nejen pro vnitřní, ale i venkovní použití, což ho činí skvělou volbou pro různé projektové aplikace. Navrženo speciálně pro práci s dřevem, Titebond III nabízí silnou vazbu s delší otevřenou dobou a větší viskozitou než běžná disperzní lepidla. Titebond III je odolné vůči vodě, teplu a plísním, a lze ho snadno čistit vodou. Hlavní parametry: - Extrémně voděodolné... Celý popis

Koupit za 228 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Titebond III je lepidlo, které si získalo své renomé díky extrémní voděodolnosti a vysoké pevnosti spoje. Toto oceněné lepidlo je ideální nejen pro vnitřní, ale i venkovní použití, což ho činí skvělou volbou pro různé projektové aplikace. Navrženo speciálně pro práci s dřevem, Titebond III nabízí silnou vazbu s delší otevřenou dobou a větší viskozitou než běžná disperzní lepidla. Titebond III je odolné vůči vodě, teplu a plísním, a lze ho snadno čistit vodou.

Hlavní parametry:
- Extrémně voděodolné vysokopevnostní lepidlo
- Odolnost proti vodě D4
- Vynikající pevnost spoje
- Prodloužená doba fixace
- Použitelné i za nižších teplot
- Dobře brousitelné a lakovatelné
- Univerzální - vhodné pro různé materiály
- Snadné čištění vodou
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Titebond
Použití na dřevo
Typ lepidla
univerzální lepidla ano

Články odjinud