Titebond III - extrémně voděodolné lepidlo pro dřevo s vynikající pevností a odolností. Toto univerzální lepidlo je ideální jak pro vnitřní, tak venkovní použití. S odolností proti vodě třídy D4 a silnou počáteční lepivostí je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé spoje. Díky prodloužené době fixace a schopnosti odolat nižším teplotám je Titebond III snadno použitelné i v náročných podmínkách. Toto lepidlo lze snadno brousit a lakovat, což z něj činí skvělou volbu pro finální úpravy.... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Titebond III - extrémně voděodolné lepidlo pro dřevo s vynikající pevností a odolností. Toto univerzální lepidlo je ideální jak pro vnitřní, tak venkovní použití. S odolností proti vodě třídy D4 a silnou počáteční lepivostí je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé spoje.

Díky prodloužené době fixace a schopnosti odolat nižším teplotám je Titebond III snadno použitelné i v náročných podmínkách. Toto lepidlo lze snadno brousit a lakovat, což z něj činí skvělou volbu pro finální úpravy. Navíc je univerzální a lepí dřevo, dřevovláknité desky, vysokotlaké lamináty a dřevotřískové desky.

Díky své vysoké pevnosti spoje a schopnosti odolat různým podmínkám je Titebond III ideální volbou pro všechny vaše dřevěné projekty, ať už jsou umístěny uvnitř či venku.

Hlavní parametry:
- Typ: Polymerní lepidlo
- Použití: Interiér a exteriér
- Doba otevření: max. 10 minut
- Celková montážní doba: 20 -25 minut
- Úplné zaschnutí: 24 hodin
- Pracovní a skladovací teplota: 5° - 30°C
- Skupina namáhání: DIN EN 204 / D4
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Titebond
Použití na dřevo
Typ lepidla
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud