Titebond III Ultimate je výkonné lepidlo na dřevo D4, které se vyznačuje mimořádnou odolností vůči vodě, plísním, rozpouštědlům a teplu. Toto lepidlo je ideální volbou pro širokou škálu dřevařských projektů, ať už se jedná o interiéry či exteriéry. S Titebond III Ultimate získáte silný a trvanlivý spoj, který lze snadno brousit a lakovat. Hlavní parametry: - Voděodolnost: extrémně odolné vodě, ideální pro venkovní projekty - Pevnost a lepivost: poskytuje vysokou pevnost spoje a silnou počáteční... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Titebond III Ultimate je výkonné lepidlo na dřevo D4, které se vyznačuje mimořádnou odolností vůči vodě, plísním, rozpouštědlům a teplu. Toto lepidlo je ideální volbou pro širokou škálu dřevařských projektů, ať už se jedná o interiéry či exteriéry. S Titebond III Ultimate získáte silný a trvanlivý spoj, který lze snadno brousit a lakovat.

Hlavní parametry:
- Voděodolnost: extrémně odolné vodě, ideální pro venkovní projekty
- Pevnost a lepivost: poskytuje vysokou pevnost spoje a silnou počáteční lepivost
- Doba zpracovatelnosti: nabízí delší dobu zpracovatelnosti pro precizní práci
- Čištění: snadné odstranění vodou, ulehčuje čištění nářadí i rukou
- Pracovní teplota: efektivní i při nižších teplotách okolo 5°C

Titebond III Ultimate je schválený FDA pro nepřímý styk s potravinami, což z něj činí bezpečnou volbu pro výrobu kuchyňských doplňků. Toto lepidlo je oblíbené mezi truhláři a řemeslníky díky svým výjimečným vlastnostem a spolehlivosti.

Díky své vysoké pevnosti spoje, snadnému čištění vodou a schválení pro styk s potravinami je Titebond III Ultimate ideální volbou pro vaše dřevařské projekty, ať už jsou určeny pro interiér nebo exteriér. S tímto lepidlem získáte trvanlivé spoje a kvalitní výsledky bez kompromisů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Titebond
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud