Titebond Original je nejlepší volbou pro všechny vaše lepení dřeva a dalších materiálů potřeby. Toto vysokopevnostní disperzní lepidlo je ideální pro lamelové spoje, pera a drážky, spárovky a další náročné spoje. S rychlým zasycháním a silnou počáteční lepivostí minimalizuje čas nutný k upevnění spojů. Truhláři ocení jeho vynikající vlastnosti a snadnou čistotu po použití. Titebond Original je netoxické, bez rozpouštědel a lze ho ředit vodou. Po zaschnutí je dobře brousitelné a lze ho přelakovat.... Celý popis

Koupit za 323 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Titebond Original je nejlepší volbou pro všechny vaše lepení dřeva a dalších materiálů potřeby. Toto vysokopevnostní disperzní lepidlo je ideální pro lamelové spoje, pera a drážky, spárovky a další náročné spoje. S rychlým zasycháním a silnou počáteční lepivostí minimalizuje čas nutný k upevnění spojů. Truhláři ocení jeho vynikající vlastnosti a snadnou čistotu po použití. Titebond Original je netoxické, bez rozpouštědel a lze ho ředit vodou. Po zaschnutí je dobře brousitelné a lze ho přelakovat.

Hlavní parametry:
- Typ: Alifatické disperzní lepidlo
- Použití: Pouze v interiéru
- Doba otevření: max. 5 minut
- Celková montážní doba: 10-15 minut
- Úplné zaschnutí: 24 hodin
- Pracovní a skladovací teplota: 10 - 30°C
- Pevnost spoje: DIN EN 204 D2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Titebond
Použití na dřevo
Typ lepidla
univerzální lepidla ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud