Tmel No Tubes Race 946ml

93 %
Stars
(3 hodnocení)

Nový tmel STAN’S NOTUBES QUART 946ml RACE je revolučním průlomem v oblasti bezdušových systémů. S téměř 15 lety vývoje za sebou představuje tato závodní verze legendárního tmelu NoTubes Sealant skutečnou inovaci. Díky patentované receptuře obsahuje téměř dvojnásobné množství tmelících krystalů, doplněné o nové „XL“ tmelící krystaly, což umožňuje zalepit i mnohem větší defekty než kdy dříve. Kombinace velkých a malých krystalů vytváří v místě defektu speciální mřížku, která rychle zacelí prasklinu... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nový tmel STAN’S NOTUBES QUART 946ml RACE je revolučním průlomem v oblasti bezdušových systémů. S téměř 15 lety vývoje za sebou představuje tato závodní verze legendárního tmelu NoTubes Sealant skutečnou inovaci. Díky patentované receptuře obsahuje téměř dvojnásobné množství tmelících krystalů, doplněné o nové „XL“ tmelící krystaly, což umožňuje zalepit i mnohem větší defekty než kdy dříve. Kombinace velkých a malých krystalů vytváří v místě defektu speciální mřížku, která rychle zacelí prasklinu a posílí okolí. Tento tmel posouvá účinnost záchrany pneumatiky na zcela novou úroveň.

Díky své unikátní receptuře je tmel STAN’S NOTUBES QUART 946ml RACE nejúčinnějším tmelem na trhu a je vhodný pro všechny bezdušové systémy. Poskytuje vynikající prevenci proti defektům a lze ho použít ve spojení s UST, Tubeless ready, galusky i duše. Tento tmel je určen k přímému nalití do pláště a díky svému složení zajišťuje okamžité zalepení i stříkaček a menších lahviček.

Hlavní parametry:
- Obsah: 946 ml
- Speciální závodní verze legendárního tmelu NoTubes Sealant
- Téměř dvojnásobné množství tmelících krystalů
- Nové „XL“ tmelící krystaly pro zalepení větších defektů
- Vytváří speciální mřížku pro rychlé zacelení defektu a posílení okolí
- Nejúčinnější tmel na trhu vhodný pro všechny bezdušové systémy
- Vynikající prevence proti defektům
- Možno použít do UST, Tubeless ready, galusek a duší
- Nalévá se přímo do pláště
- Okamžité zalepení stříkaček a menších lahviček
Zobrazit více

Parametry

Typ tmely

Určitě si přečtěte

Články odjinud