Topex 82S137 maska 1ks

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacího ústrojí před prachem při práci, která si vyžaduje velkou fyzickou námahu, pak je pro vás ideální volbou protiprachová polomaska od značky TOPEX. Tato polomaska je vybavena ventilem, který zajišťuje optimální odpor při vdechování a zároveň snižuje množství oxidu uhličitého a vodní páry pod maskou, což zvyšuje komfort při práci. Díky označení FFP1 můžete mít jistotu, že maska je určena pro použití, kde koncentrace škodlivých látek nepřekročí určenou hodnotu.... Celý popis

Koupit za 15 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacího ústrojí před prachem při práci, která si vyžaduje velkou fyzickou námahu, pak je pro vás ideální volbou protiprachová polomaska od značky TOPEX. Tato polomaska je vybavena ventilem, který zajišťuje optimální odpor při vdechování a zároveň snižuje množství oxidu uhličitého a vodní páry pod maskou, což zvyšuje komfort při práci. Díky označení FFP1 můžete mít jistotu, že maska je určena pro použití, kde koncentrace škodlivých látek nepřekročí určenou hodnotu. Certifikace CE pak zaručuje, že produkt splňuje všechny bezpečnostní normy Evropské unie. Značka TOPEX je známá svými kvalitními výrobky zaměřenými na potřeby domácích kutilů.

Hlavní parametry:
- Protiprachová polomaska TOPEX
- Ochrana dýchacího ústrojí před prachem
- Ventil pro snadnější dýchání a redukci oxidu uhličitého
- Označení FFP1 pro určité použití s koncentrací škodlivých látek
- Certifikace CE pro bezpečnost a shodu s normami EU
- Ideální pro práci s fyzickou námahou
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Topex

Články odjinud