Toužíte po originálním doplňku do vaší sbírky nebo hledáte skvělý dárek pro milovníka louskáčků? Pak je tento kouzelný louskáček ve tvaru muchomůrky tím pravým nalezením pro vás! Své okouzlující detaily a precizní zpracování vás jistě okouzlí a přivedou vás do světa pohádek a zázraků. Tento louskáček není jen krásnou dekorací, ale také může být skvělým talismanem pro štěstí a radost v každodenním životě. Rozjasněte si den s tímto unikátním louskáčkem a nechte se unést do světa fantazie a magie!... Celý popis

Koupit za 145 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po originálním doplňku do vaší sbírky nebo hledáte skvělý dárek pro milovníka louskáčků? Pak je tento kouzelný louskáček ve tvaru muchomůrky tím pravým nalezením pro vás! Své okouzlující detaily a precizní zpracování vás jistě okouzlí a přivedou vás do světa pohádek a zázraků. Tento louskáček není jen krásnou dekorací, ale také může být skvělým talismanem pro štěstí a radost v každodenním životě. Rozjasněte si den s tímto unikátním louskáčkem a nechte se unést do světa fantazie a magie!

Hlavní parametry:
- Rozměry: 9 x 6 cm
- Design: muchomůrka
- Materiál: kvalitní dřevo
- Detailní zpracování a precizní provedení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Toro

Články odjinud