S elegantním a tradičním designem přináší TORO louskáček na ořechy do vaší kuchyně nezbytný pomocník pro každodenní použití. Tento louskáček je vyroben z odolného celokovového materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. S jeho pomocí můžete snadno a rychle otevřít ořechy a semínka bez námahy. Staňte se mistrem v louskání ořechů s TORO louskáčkem a užijte si chvíle plné lahodného oříškového dobrodružství. Hlavní parametry: - Materiál: celokov - Kategorie: vaření, kuchyňské náčiní... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S elegantním a tradičním designem přináší TORO louskáček na ořechy do vaší kuchyně nezbytný pomocník pro každodenní použití. Tento louskáček je vyroben z odolného celokovového materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. S jeho pomocí můžete snadno a rychle otevřít ořechy a semínka bez námahy. Staňte se mistrem v louskání ořechů s TORO louskáčkem a užijte si chvíle plné lahodného oříškového dobrodružství.

Hlavní parametry:
- Materiál: celokov
- Kategorie: vaření, kuchyňské náčiní a pomůcky, kuchyňské nářadí
- Design: tradiční a elegantní
- Funkce: snadné a rychlé otevírání ořechů a semínek
- Odolný materiál zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Toro

Články odjinud