TORO Mašlovačka silikon

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S Mašlovačkou bude pečení hračka! Tato praktická pomůcka s nerezovou rukojetí je ideální pro každou domácnost. Díky svému silikonovému provedení je odolná vůči vysokým teplotám a zároveň snadno omyvatelná. Navíc je vybavena speciální rukojetí pro zavěšení na závěsnou tyč, což ušetří místo v kuchyni a udrží ji vždy po ruce. S Mašlovačkou bude pečení ještě snazší a zábavnější! Hlavní parametry: - Materiál: nerez, silikon - Rozměry: 26,5 x 3,5 cm

Koupit za 51 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Mašlovačkou bude pečení hračka! Tato praktická pomůcka s nerezovou rukojetí je ideální pro každou domácnost. Díky svému silikonovému provedení je odolná vůči vysokým teplotám a zároveň snadno omyvatelná. Navíc je vybavena speciální rukojetí pro zavěšení na závěsnou tyč, což ušetří místo v kuchyni a udrží ji vždy po ruce. S Mašlovačkou bude pečení ještě snazší a zábavnější!

Hlavní parametry:
- Materiál: nerez, silikon
- Rozměry: 26,5 x 3,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud