Total tools TS42142101
Doprava:
zdarma
Skladem
96 %
Total tools TS42142101
Doprava:
zdarma
Skladem
94 %
Pokosová pila TOTAL-TOOLS Pila pokosová, 210mm, 1400W (TS42142101)
98 %
Total TS42142101 pokosová pila
98 %
Total tools TS42142101
Popis
S pokosovou pilou o průměru kotouče 210 mm a výkonem 1400W bude vaše práce s dřevem rychlá a přesná. Tato mobilní pila vážící pouze 7,5 kg vám umožní snadno přenést ji na jakékoliv místo. S její širokou kovovou základnou a kvalitními ložisky dokáže řezat materiál o tloušťce až 60 mm a šířce až 120 mm. Díky možnosti nastavení sklonu řezu až do úhlu 45° budete mít maximální flexibilitu při práci. Prachový sáček a pogumovaná protiskluzová rukojeť zvyšují pohodlí a bezpečnost při používání.
Hlavní parametry:
- Hmotnost: 7,5 kg
- Průměr kotouče: 210 mm
- Napětí/frekvence: 220-240V/50-60Hz
- Otáčky: 5000/min
- Příkon: 1400W
- Příslušenství: 1ks TCT kotouče, prachový sáček
- Rozsah řezu při úhlu 0°: 120x55 mm
- Sklon řezu: 0-45°
- V kufru: ne
- Značka: TOTAL
Hlavní parametry:
- Hmotnost: 7,5 kg
- Průměr kotouče: 210 mm
- Otáčky: 5000/min
- Příkon: 1400W
- Sklon řezu: 0-45°
- V kufru: ne
- Značka: TOTAL
Parametry
| Výrobce | TOTAL-TOOLS |
| Výkon | 1400 W |
| Průměr kotouče | 210 mm |
| Typ pohonu | elektrické |
| Kapovací | ano |
| Max. hloubka řezu | 60 mm |
| Otáčky kotouče | 5000 ot./min |
| Hloubka | 480 mm |
| Výška | 330 mm |
| Napětí | 230 V |