Představujeme vám malou pěstitelskou hračku, která potěší vaše nejmenší. Travňák Zvířecí hlava je originální dárek, který umožní dětem hrát si na profesionální kadeřníky. Stačí zalévat a sledovat, jak mu z trávy dorostou nové vlásky. A co víc, můžete si s ním hrát a tvořit účesy dle vaší fantazie. Pořiďte si nové varianty pana Travňáka, jako je opička nebo prasátko, a vytvořte si celou rodinku s různými účesy. Péče o něj je velmi jednoduchá, stačí ho ponořit do vody a pravidelně zalévat. Tento originální,... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám malou pěstitelskou hračku, která potěší vaše nejmenší. Travňák Zvířecí hlava je originální dárek, který umožní dětem hrát si na profesionální kadeřníky. Stačí zalévat a sledovat, jak mu z trávy dorostou nové vlásky. A co víc, můžete si s ním hrát a tvořit účesy dle vaší fantazie. Pořiďte si nové varianty pana Travňáka, jako je opička nebo prasátko, a vytvořte si celou rodinku s různými účesy. Péče o něj je velmi jednoduchá, stačí ho ponořit do vody a pravidelně zalévat. Tento originální, vtipný a veselý dárek potěší každou věkovou kategorii.

Hlavní parametry:
- Hmotnost: 0.08g
- Obsahuje 1ks travnatou hlavu a 1ks skleněnou mini vázu na vodu
Zobrazit více

Parametry

Typ travní směsi

Články odjinud