Celoobličejová ochranná maska Airshield Pro je dokonalým společníkem pro všechny truhlářské práce, jako je broušení, frézování, řezání, lakování či moření. Díky kombinaci obličejového štítu s kapucí poskytuje maximální ochranu před dráždivým prachem a výpary. Splňuje přísnou Evropskou normu BS EN 12941 a disponuje úchyty pro přídavné chrániče uší s utlumitelností 26 dB. Motor ventilátoru je umístěn mimo oblast čela, což snižuje hlučnost a zvyšuje pohodlí při práci. Párové provedení filtrů s účinností... Celý popis

Koupit za 13 165 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová ochranná maska Airshield Pro je dokonalým společníkem pro všechny truhlářské práce, jako je broušení, frézování, řezání, lakování či moření. Díky kombinaci obličejového štítu s kapucí poskytuje maximální ochranu před dráždivým prachem a výpary. Splňuje přísnou Evropskou normu BS EN 12941 a disponuje úchyty pro přídavné chrániče uší s utlumitelností 26 dB. Motor ventilátoru je umístěn mimo oblast čela, což snižuje hlučnost a zvyšuje pohodlí při práci.

Párové provedení filtrů s účinností 98% zajišťuje vynikající ochranu dýchacích cest. Maska je vybavena zvukovou signalizací slabého stavu baterie, která upozorní na nutnost výměny. Ni-MH baterie s výdrží až 8 hodin vám umožní nepřetržitou práci bez obav.

**Hlavní parametry:**
- Min. / Max. proud vzduchu: 150 / 210 l/min
- Velikost hlavní čelenky: 52-62 cm
- Hladina hluku motoru: 70 dB
- Baterie: 8 hodinová Ni-MH
- Hmotnost: 0,99 kg
- Napětí: 230V
- Ochrana očí: BS EN 166
- Ochrana dýchacích cest (NPF50): BS EN 12941 THP2

Obsah balení zahrnuje celoobličejovou masku, pár filtrů, 8 hodinový akumulátor, čirá fólie na obličejový štít, nabíječku, kontrolní trubičku na stav čistoty filtrů a přepravní - skladovací tašku. S maskou Airshield Pro budete mít jistotu maximální ochrany a pohodlí při každé truhlářské práci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trend
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud