Překvapte vašeho pernatého kamaráda novou hračkou od značky TRIXIE! Bavlněné bidlo o délce 75 cm je ideální pro větší papoušky, kteří si rádi hrají a zkoumají nové věci. Díky drátu uvnitř si hračka udržuje tvar a může být připevněna do jakékoli pozice v kleci. S šroubovacími úchyty je montáž snadná a rychlá. Vašemu ptákovi tak poskytne zábavu a zároveň mu pomůže udržovat si zdravé zuby a drápky. Hračka je vyrobena z kvalitní bavlny a plastu, což zaručuje bezpečnost a odolnost. Zeleno-bílá barva... Celý popis

Koupit za 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Překvapte vašeho pernatého kamaráda novou hračkou od značky TRIXIE! Bavlněné bidlo o délce 75 cm je ideální pro větší papoušky, kteří si rádi hrají a zkoumají nové věci. Díky drátu uvnitř si hračka udržuje tvar a může být připevněna do jakékoli pozice v kleci. S šroubovacími úchyty je montáž snadná a rychlá. Vašemu ptákovi tak poskytne zábavu a zároveň mu pomůže udržovat si zdravé zuby a drápky. Hračka je vyrobena z kvalitní bavlny a plastu, což zaručuje bezpečnost a odolnost. Zeleno-bílá barva dodá kleci hravý vzhled a bude se skvěle hodit do jakéhokoli prostředí. Užijte si společné chvíle plné zábavy a radosti s vaším ptačím přítelem díky této skvělé hračce od TRIXIE!

Hlavní parametry:
- Materiál: bavlna, plast
- Barva: zelená, bílá
- Rozměr: 75 cm, ø 30 mm
- Montáž: jednoduchá, pomocí šroubovacích úchytů
- Určeno pro: větší papoušky
- Speciální vlastnost: drát uvnitř pro udržení tvaru
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie

Články odjinud