Přineste svým ptáčkům radost a zábavu s touto pohodlnou houpačkou z bavlněného lana! Díky flexibilnímu drátu uvnitř si udržuje pevný tvar a zároveň umožňuje houpačce pohybovat se do všech směrů. Vaši kanárkové nebo andulce si tak mohou užít hodiny zábavy a cvičení. Houpačku lze snadno připevnit do klece pomocí šroubovacích úchytů, což zajišťuje bezpečné a stabilní umístění. Dejte svým ptačím kamarádům to nejlepší s touto kvalitní houpačkou! Hlavní parametry: - Materiál: bavlněné lano - Flexibilní... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým ptáčkům radost a zábavu s touto pohodlnou houpačkou z bavlněného lana! Díky flexibilnímu drátu uvnitř si udržuje pevný tvar a zároveň umožňuje houpačce pohybovat se do všech směrů. Vaši kanárkové nebo andulce si tak mohou užít hodiny zábavy a cvičení. Houpačku lze snadno připevnit do klece pomocí šroubovacích úchytů, což zajišťuje bezpečné a stabilní umístění. Dejte svým ptačím kamarádům to nejlepší s touto kvalitní houpačkou!

Hlavní parametry:
- Materiál: bavlněné lano
- Flexibilní drát uvnitř pro udržení tvaru
- Snadné připevnění do klece pomocí šroubovacích úchytů
- Vhodná pro kanárky a andulky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál plastové

Články odjinud