S dřevěnými bidly s plastovým úchytem do klece o délce 45 cm a průměry 10 mm a 12 mm budete mít skvělý nástroj pro vaše hobby potřeby. Tyto bidla jsou dodávána v balení po 2 kusech od každého průměru, což zajišťuje, že budete mít dostatek rezervy pro různé úkoly. Díky možnosti zkrácení bidel na požadovanou velikost a snadnému vyjmutí plastového držáku budete mít maximální flexibilitu při práci. Navíc, tyto bidla jsou kompatibilní s pískovými návleky, které najdete v naší široké nabídce. To znamená,... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S dřevěnými bidly s plastovým úchytem do klece o délce 45 cm a průměry 10 mm a 12 mm budete mít skvělý nástroj pro vaše hobby potřeby. Tyto bidla jsou dodávána v balení po 2 kusech od každého průměru, což zajišťuje, že budete mít dostatek rezervy pro různé úkoly. Díky možnosti zkrácení bidel na požadovanou velikost a snadnému vyjmutí plastového držáku budete mít maximální flexibilitu při práci.

Navíc, tyto bidla jsou kompatibilní s pískovými návleky, které najdete v naší široké nabídce. To znamená, že můžete jednoduše vyměnit návleky podle vašich potřeb a preferencí. S těmito dřevěnými bidly s plastovým úchytem budete mít skvělý nástroj pro vaše kreativní projekty a práci s různými materiály.

Hlavní parametry:
- Délka: 45 cm
- Průměry: 10 mm a 12 mm
- Materiál: dřevo a plast
- Balení: 2 kusy od každého průměru
- Možnost zkrácení bidel
- Snadné vyjmutí plastového držáku
- Kompatibilní s pískovými návleky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevo

Články odjinud