Přiveďte do klece svého malého mazlíčka kousek pravěkého lesa s tímto přírodním dřevěným bidýlkem ve tvaru lžíce. Toto jedinečné a stylové doplňkové zařízení nejenže poskytne zábavu vašemu domácímu mazlíčkovi, ale také se stane působivou ozdobou jeho klece. Díky šroubu na konci lžíce je instalace rychlá a snadná, takže můžete okamžitě zkoumat radost a pohodu, kterou tento přírodní kousek přináší. Bidýlko je vyrobeno z kvalitních a pevných materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost a bezpečnost... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přiveďte do klece svého malého mazlíčka kousek pravěkého lesa s tímto přírodním dřevěným bidýlkem ve tvaru lžíce. Toto jedinečné a stylové doplňkové zařízení nejenže poskytne zábavu vašemu domácímu mazlíčkovi, ale také se stane působivou ozdobou jeho klece. Díky šroubu na konci lžíce je instalace rychlá a snadná, takže můžete okamžitě zkoumat radost a pohodu, kterou tento přírodní kousek přináší.

Bidýlko je vyrobeno z kvalitních a pevných materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost a bezpečnost pro vašeho mazlíčka. Na konci bidýlka najdete praktickou misku z kokosového ořechu, která slouží pro podávání krmných směsí a dobroty pro vašeho mazlíčka. S rozměry 25 cm délky a 25 mm šířky je toto bidýlko ideální pro menší druhy zvířat, které si rády hrají a cvičí.

Hlavní parametry:
- Materiál: přírodní dřevo
- Design: pravěká lžíce s kokosovou miskou
- Instalace: pomocí šroubu na klec
- Rozměry: 25 cm délka, 25 mm šířka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevěné

Články odjinud