Přinášíme vám dřevěné bidýlko Y s kovovým úchytem do klece, které je nejen praktické, ale i stylové. Tento přírodní tvar bidélka je ideální pro vaše korely, kteří si na něm mohou odpočinout a zároveň si zacvičit své drápky. Díky kovovému úchytu lze bidýlko snadno upevnit pomocí šroubu kamkoliv ve vaší kleci. Materiál bidélka je dřevo s kůrou, což zajišťuje přírodní vzhled a pocit pro vaše ptačí miláčky. S rozměry 35 cm délky a průměru 18 mm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné sezení a hraní.... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přinášíme vám dřevěné bidýlko Y s kovovým úchytem do klece, které je nejen praktické, ale i stylové. Tento přírodní tvar bidélka je ideální pro vaše korely, kteří si na něm mohou odpočinout a zároveň si zacvičit své drápky. Díky kovovému úchytu lze bidýlko snadno upevnit pomocí šroubu kamkoliv ve vaší kleci. Materiál bidélka je dřevo s kůrou, což zajišťuje přírodní vzhled a pocit pro vaše ptačí miláčky. S rozměry 35 cm délky a průměru 18 mm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné sezení a hraní. Buďte originální a dopřejte svým korelům luxusní odpočinek s tímto dřevěným bidélkem Y.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo s kůrou
- Rozměry: 35 cm délka / průměr 18 mm
- Tvar: Y
- Uchycení: kovový úchyt s šroubem
- Vhodné pro: korely
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevo
Délka 35 cm

Články odjinud