Přineste svým korelům a andulkám kousek přírody přímo do klece s tímto přírodním bidýlkem ve tvaru liány. Vyrobeno z velmi odolného dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Díky různým tvarům poskytuje vašim ptákům zábavu a možnost prozkoumávání. Bidýlko je vhodné k uchycení pomocí šroubu, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Přírodní materiál dodává kleci autentický vzhled a vytváří příjemné prostředí pro vaše ptačí miláčky. Hlavní parametry: - Materiál: přírodní dřevo - Délka 25 cm / průměr 12-25... Celý popis

Koupit za 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým korelům a andulkám kousek přírody přímo do klece s tímto přírodním bidýlkem ve tvaru liány. Vyrobeno z velmi odolného dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Díky různým tvarům poskytuje vašim ptákům zábavu a možnost prozkoumávání. Bidýlko je vhodné k uchycení pomocí šroubu, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Přírodní materiál dodává kleci autentický vzhled a vytváří příjemné prostředí pro vaše ptačí miláčky.

Hlavní parametry:
- Materiál: přírodní dřevo
- Délka 25 cm / průměr 12-25 mm
- Délka 45 cm / průměr 25-50 mm
- Tvar: různé tvary ve formě liány
- Uchycení: pomocí šroubu
- Vhodné pro: korely, andulky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie

Články odjinud