Přineste do klece vašich miláčků kousek přírody s tímto originálním bidýlkem ve tvaru liány! Vyrobeno z velmi odolného dřeva, je ideální pro vaše korely a andulky, kteří si na něm mohou šplhat a houpat se. Díky možnosti uchycení pomocí šroubu můžete snadno připevnit toto bidýlko kamkoliv ve vaší kleci. Každý kousek je jedinečný, protože jde o přírodní materiál, a tak vašim ptákům přinese nejen zábavu, ale i pocit přírody přímo do jejich domova. Hlavní parametry: - Materiál: přírodní dřevo - Délka... Celý popis

Koupit za 266 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do klece vašich miláčků kousek přírody s tímto originálním bidýlkem ve tvaru liány! Vyrobeno z velmi odolného dřeva, je ideální pro vaše korely a andulky, kteří si na něm mohou šplhat a houpat se. Díky možnosti uchycení pomocí šroubu můžete snadno připevnit toto bidýlko kamkoliv ve vaší kleci. Každý kousek je jedinečný, protože jde o přírodní materiál, a tak vašim ptákům přinese nejen zábavu, ale i pocit přírody přímo do jejich domova.

Hlavní parametry:
- Materiál: přírodní dřevo
- Délka 25 cm / průměr 12-25 mm
- Délka 45 cm / průměr 25-50 mm
- Uchycení pomocí šroubu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevo

Články odjinud