Pro vaše pernaté kamarády máme skvělý doplněk do klece - Trixie dřevěné bidýlko s bavlnou ve velkém provedení. Tento kousek z řady „Natural Living“ je vyroben z neopracovaného přírodního dřeva, což zaručuje bezpečnost pro vaše miláčky. Bidýlko je navíc vybaveno čtyřmi malými lanky, které poskytují zábavu a stimulaci pro vaše ptáky. Snadné připevnění šrouby na mříže klece zajišťuje stabilitu i pro větší druhy ptáků, jako jsou korely a andulky. Hlavní parametry: - Materiál: přírodní dřevo, bavlna... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vaše pernaté kamarády máme skvělý doplněk do klece - Trixie dřevěné bidýlko s bavlnou ve velkém provedení. Tento kousek z řady „Natural Living“ je vyroben z neopracovaného přírodního dřeva, což zaručuje bezpečnost pro vaše miláčky. Bidýlko je navíc vybaveno čtyřmi malými lanky, které poskytují zábavu a stimulaci pro vaše ptáky. Snadné připevnění šrouby na mříže klece zajišťuje stabilitu i pro větší druhy ptáků, jako jsou korely a andulky.

Hlavní parametry:
- Materiál: přírodní dřevo, bavlna
- Snadné připevnění díky šroubům
- Vhodné pro korely a andulky
- Rozměry: 25 cm/25 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevěné
Délka 25 cm

Články odjinud