Tento přírodní tvarovaný hnízdní domeček je ideální pomůckou pro chovatelé ptáků, kteří chtějí poskytnout svým miláčkům příjemné a bezpečné prostředí k odpočinku a hnízdění. Domeček je vyroben z kvalitního materiálu - buď z přírodního dřeva s kůrou pro rustikální vzhled nebo z odolného plastu pro snadnější čištění. S rozměry 45 cm a vnitřním průměrem 10 a 12 mm poskytuje dostatek prostoru pro různé druhy ptáků. V balení najdete hned 2 kusy domečků, takže můžete hned začít vytvářet pohodlné prostředí... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento přírodní tvarovaný hnízdní domeček je ideální pomůckou pro chovatelé ptáků, kteří chtějí poskytnout svým miláčkům příjemné a bezpečné prostředí k odpočinku a hnízdění. Domeček je vyroben z kvalitního materiálu - buď z přírodního dřeva s kůrou pro rustikální vzhled nebo z odolného plastu pro snadnější čištění. S rozměry 45 cm a vnitřním průměrem 10 a 12 mm poskytuje dostatek prostoru pro různé druhy ptáků. V balení najdete hned 2 kusy domečků, takže můžete hned začít vytvářet pohodlné prostředí pro vaše ptačí přátele.

Hlavní parametry:
- Přírodní tvar pro lepší začlenění do prostředí
- Materiál: dřevo s kůrou nebo plast
- Rozměry: 45 cm, průměr 10 a 12 mm
- Balení obsahuje 2 ks domečků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevo

Články odjinud