S trojbodcem nerezovým s dřevěnou rukojetí bude vaření a pečení snazší než kdy dříve. Díky délce 14 cm je ideální pro loupání horkých vařených či pečených brambor ve slupce. Navíc se skvěle hodí i pro namáčení piškotových kostek, perníčků a cukroví do čokolády. Ať už vaříte nebo pečete, tento trojbodec vám bude spolehlivým pomocníkem i při propichování knedlíků po jejich uvaření. Hlavní parametry: - Materiál: nerez + dřevěná rukojeť - Délka: 14 cm - Využití: loupání brambor, namáčení piškotů a... Celý popis

Koupit za 94 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S trojbodcem nerezovým s dřevěnou rukojetí bude vaření a pečení snazší než kdy dříve. Díky délce 14 cm je ideální pro loupání horkých vařených či pečených brambor ve slupce. Navíc se skvěle hodí i pro namáčení piškotových kostek, perníčků a cukroví do čokolády. Ať už vaříte nebo pečete, tento trojbodec vám bude spolehlivým pomocníkem i při propichování knedlíků po jejich uvaření.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerez + dřevěná rukojeť
- Délka: 14 cm
- Využití: loupání brambor, namáčení piškotů a cukroví do čokolády, propichování knedlíků
Zobrazit více

Články odjinud