Berberis TRIO je velkoobjemový samozavlažovací truhlík s moderním designem, který vám usnadní péči o rostliny a dodá vaší zahradě nebo balkonu elegantní vzhled. Tento truhlík je výtvorem mladých českých designerů ze studia WRKS a je k dispozici ve 3 různých velikostech: Uno, Duo a právě Trio. Každý kus je vybaven samostatně vyjímatelnou nádobou, což usnadňuje manipulaci a péči o rostliny. Díky odolným kolečkům lze truhlík snadno přemístit na slunná místa a díky úchytům a otvorům pro uchycení opory... Celý popis
Koupit za 1 814 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Truhlík samozavlažovací BERBERIS TRiO terakota 117 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
1 541 Kč
Koupit za 1 541 Kč
96 %
Truhlík samozavlažovací BERBERIS TRiO terakota 117 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
1 690 Kč
Koupit za 1 690 Kč
96 %
Truhlík samozavlažovací Berberis Trio - terakota 117 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
1 791 Kč
Koupit za 1 791 Kč
96 %
Plastia Velkoobjemový truhlík Berberis TRIO 117 cm - terakota 190203
Doprava:
zdarma
Skladem
1 661 Kč
Koupit za 1 661 Kč
99 %
Truhlík samozavlažovací BERBERIS TRiO - terakota - 117 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
1 599 Kč
Koupit za 1 599 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Berberis TRIO je velkoobjemový samozavlažovací truhlík s moderním designem, který vám usnadní péči o rostliny a dodá vaší zahradě nebo balkonu elegantní vzhled. Tento truhlík je výtvorem mladých českých designerů ze studia WRKS a je k dispozici ve 3 různých velikostech: Uno, Duo a právě Trio. Každý kus je vybaven samostatně vyjímatelnou nádobou, což usnadňuje manipulaci a péči o rostliny.
Díky odolným kolečkům lze truhlík snadno přemístit na slunná místa a díky úchytům a otvorům pro uchycení opory pro rostliny zaručuje stabilní podporu i pro vysoké rostliny, jako jsou například rajčata. Velká zásobárna vody s hladinoměrem a praktickým přepadem vody zajistí, že vaše rostliny budou vždy dobře zalité, aniž byste se o ně museli starat každý den.
Berberis TRIO je ideální pro pěstování květin, bylinek, zeleniny nebo dekorativních keřů. S truhlíkem získáte nejen elegantní designový prvek pro vaši zahradu, ale také praktický pomocník pro zachování zdraví a krásy vašich rostlin.
Hlavní parametry:
- Velikost: Trio
- Kapacita: 3 x 18 l substrátu a 27 l vody
- Samozavlažovací systém s hladinoměrem
- Odolná kolečka pro snadné přemístění
- Otvory pro uchycení opory pro rostliny
- Moderní design od studia WRKS
Díky odolným kolečkům lze truhlík snadno přemístit na slunná místa a díky úchytům a otvorům pro uchycení opory pro rostliny zaručuje stabilní podporu i pro vysoké rostliny, jako jsou například rajčata. Velká zásobárna vody s hladinoměrem a praktickým přepadem vody zajistí, že vaše rostliny budou vždy dobře zalité, aniž byste se o ně museli starat každý den.
Berberis TRIO je ideální pro pěstování květin, bylinek, zeleniny nebo dekorativních keřů. S truhlíkem získáte nejen elegantní designový prvek pro vaši zahradu, ale také praktický pomocník pro zachování zdraví a krásy vašich rostlin.
Hlavní parametry:
- Velikost: Trio
- Kapacita: 3 x 18 l substrátu a 27 l vody
- Samozavlažovací systém s hladinoměrem
- Odolná kolečka pro snadné přemístění
- Otvory pro uchycení opory pro rostliny
- Moderní design od studia WRKS
Parametry
| Výrobce | Plastia |
| Materiál | plastové |
| Objem | 54 l |
| Výška | 35 cm |
| Samozavlažovací | ano |
| Barva | terakotové |
| Typ | truhlík |
| Venkovní | ano |
| Tvar | obdélníkové |
| Balkonové | ano |
| Na bylinky | ano |
| Hloubka | 39 cm |
| Šířka | 117 cm |
| Přenosnost | přenosné |
| S vložkou | ano |
| S kolečky | ano |
| Vícekomorové | ano |
| Na velké rostliny a keře | ano |
| Moderní | ano |
| Visací květináče a truhlíky | ano |